Karpacz

 
 

Karpacz to znany kurort wypoczynkowy w Sudetach. Miasto ostanimi laty nieustannie rozwija swoją infrastrukturę noclegową. Karpacz to oferta dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu. Wielu wrażeń dostarcza sam spacer po mieście, szlaki turystyczne i rowerowe Karkonoszy, Dziki Wodospad, Muzeum Sportu i Turystyki, najdłuży w Polsce letni tor saneczkowy, Western City w Ścięgnam oraz wiele innych atrakcji.

Ale prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero zimą. Karpacz oferuje sporo tras narciarskich, których jest szansa, iż będzie tylko przybywać. Funkcjonuje tutaj wyciąg narciarski na Kopę, a także sporo innycych mniejszy wyciągów orczykowych rozsianych pocałym mieście. Działą tutaj także skocznia narciarska Orlinek, gdzie organizowane są krajowe i międzynarodowe zadowy. Także dla narciarzy biegowych przygotowano trasę biegową położoną w uroczym Karpaczu Górnym. Baza noclegowa jest dobrze rozbudowana, działają tutaj liczne hotele w Karpaczu, pensjonaty Karpacz, pokoje gościnne oraz kwatery prywatne w Karpaczu.

Karpacz jest dobrze promowany w Internecie, poza serwisem oficjalnym działa sporo prywatnych, gdzie znajduje się wiele informacji o poszczególnych atrakcjach. Znajdziemy w nich opisane zabytki w Karpaczu, atrakcje turystyczne, wyciągi narciarskie w Karpaczu, trasy rowerowe i spacerowe, baseny, a nawet praktyczne informacje o adresach jak apteki, urzędy, bankomaty w Karpaczu.

 

Komentowanie wyłączone

Niestety, w tym momencie nie możesz skomentować tego wpisu.